Ow yesssss! Er komt een vijfde Fifty Shades of Grey-boek

Happy Days voor fans van 'Fifty Shades of Grey want schrijfster E.L. James heeft het vijfde boek in de reeks aangekondigd. Oorspronkelijk was 'Fifty Shades' een trilogie, maar het vierde boek toonde het standpunt van Christian Grey, de SM-loving hubby van Anastasia Steele. Naar aanleiding van Ana's zevenentwintigste verjaardag zette James ook meteen een fragmentje van 't vijfde boek online. We krijgen er nu al rooie oortjes van. 'Fifty Shades Darker from Christian's Point Of View' komt uit in 2017.

Lees meer