‘De Slimste Mens ter Wereld’: Jens Dendoncker demonstreert bijzonder talent, maar dan loopt het fout

Jens Dendoncker krijgt de kans om vanavond in De Slimste Mens ter Wereld niet alleen zijn kennis te demonstreren, maar ook een ander talent. Daarbij loopt het echter al snel fout, al blijkt dat voor hemzelf niet geheel onverwacht.

Geen overwinning voor Wout van Aert in De Slimste Mens ter Wereld. De wielrenner werd in de finale naar huis gespeeld door Ruben Van Gucht. Ruben mag dus door en voegt zich bij Imane Boudadi, die alweer klaarzit voor haar vijfde rit.

De uitdager van vanavond is een oude bekende: Jens Dendoncker. Hij neemt voor de tweede keer plaats in de oranje stoel en is vastberaden om zijn prestatie uit 2017 te verbeteren. Toen bleef hij drie afleveringen zitten, maar greep hij dus naast de finaleweken.

Leibniz Zoo-koekjes

Erik Van Looy confronteert Jens Dendoncker al snel met een opvallend talent dat hij blijkt te hebben. Ooit toonde hij in een filmpje namelijk dat hij de bekende Leibniz Zoo-koekjes kan herkennen door ze te proeven.

Jens moet daarop de daad bij het woord voegen en krijgt van jurylid Lieven Scheire en eendje in mijn mond gestoken. “Dat is de leeuw”, klinkt het vol overtuigen, waarop Jens Dendoncker toch moet toegeven dat hij er misschien net iets minder goed in is dan hij eerst beweerde.

Bekijk hier het fragment:

De Slimste Mens ter Wereld is elke maandag tot en met donderdag om 21.15 uur te zien op Play.

Meer
Lees meer...