Florence Pugh springt van op één na hoogste gebouw ter wereld voor ‘Thunderbolts*’

Florence Pugh springt van op één na hoogste gebouw ter wereld voor ‘Thunderbolts*’
Marvel Studios

In het kort

  • Florence Pugh overtuigde Marvel Studios president Kevin Feige ervan om haar stunt op zich te nemen in Thunderbolts*.
  • De stunt bestond uit een sprong van het op één na hoogste gebouw ter wereld.

De vastberadenheid van Florence Pugh om haar eigen stunt uit te voeren in Thunderbolts* leidde tot een aanhoudende e-mailcampagne om Marvel Studios president Kevin Feige te overtuigen, meldt Variety. De scène bestond uit Jelena Belova, het personage van Pugh, die van de Merdeka 118 in Kuala Lumpur, Maleisië, sprong. Merdeka 118 is de op één na hoogste gebouw ter wereld.

Aanvankelijk maakte Marvel zich zorgen over de gevolgen van een dergelijke stunt voor de verzekering. Pugh liet zich echter niet afschrikken en pleitte er hartstochtelijk voor. Ze dacht dat het veel publiciteit zou opleveren tijdens de persreis van de film. Ze stelde zich een scenario voor waarbij zij en haar vrouwelijke medespelers Guinness World Records zouden breken.

Grenzen verleggen

Uiteindelijk gaf Marvel toe en stemde ermee in om een manier te vinden om Pughs visie werkelijkheid te laten worden. De actrice erkende de immense mentale kracht die nodig was voor de sprong en beschreef het als een ervaring die haar grenzen verlegde en haar daarna uitgeput achterliet.

De gedurfde stunt van Pugh roept vergelijkingen op met Tom Cruise’ iconische beklimming van de Burj Khalifa in Mission: Impossible – Ghost Protocol en bevestigt haar plaats onder acteurs die bereid zijn om buitengewone fysieke uitdagingen aan te gaan voor hun rollen.

Meer
Gisteren om 16 uurdoor Redactie
Gisteren om 15 uurdoor Redactie
Gisteren om 10 uurdoor Redactie
Lees meer...
02:00