‘The Masked Singer’: De ‘final five’ wagen zich aan kerstsongs

The Masked Singer pakt vrijdag uit met een speciale kersteditie waarin de vijf overgebleven zangers strijden voor een plaats in de halve finale. Maak je maar klaar voor een avond vol kersthits.

De race naar de ontknoping is nu echt ingezet. Er zijn nog slechts vijf gemaskerde zangers in de running: King Krab, Viool, Bambi, Chinchilla en Eenhoorn. In de strijd om een ticket voor de halve finale, moeten deze ‘final five’ zich bewijzen in een decor dat voor de gelegenheid is omgetoverd tot een winters wonderland, compleet met sneeuwvlokken en een overdaad aan cadeautjes.

The Masked Singer Christmas Concert

De avond wordt afgetrapt met een gezamenlijk optreden dat de toon meteen zet. De vijf overgebleven karakters brengen samen een energieke versie van Mariah Carey’s Santa Claus is Comin’ To Town.

Dit groepsoptreden is meer dan alleen een opening. Het dient als de ultieme generale repetitie. Een dag na de uitzending, op zaterdag, staan deze karakters immers op de planken in de AFAS Dome voor The Masked Singer Christmas Concert. Voor de kijkers thuis is dit vrijdagavond dus de uitgelezen kans om alvast een voorproefje te krijgen.

Geen duels

Waar de voorbije weken vaak in het teken stonden van rechtstreekse duels, verandert de spelformule drastisch voor deze kerstspecial. King Krab, Viool, Bambi, Chinchilla en Eenhoorn staan er deze keer alleen voor. Ze brengen elk een eigen, volledig solo kerstnummer. De speurders mogen na de optredens één favoriet direct veiligstellen en doorsturen naar de volgende aflevering.

Voor de vier anderen is het bang afwachten. Zij moeten zich bewijzen in een zenuwslopende Face Off om de overige drie plekken in de top 4 in te vullen.

The Masked Singer is elke vrijdag om 20.40 uur te zien op VTM en VTM GO.

Meer
Lees meer...