Tom Cruise versterkt ‘Beckham & Friends Live’ tijdens finale Champions League


In het kort

  • Tom Cruise zal samen met David Beckham tijdens Beckham & Friends Live naar de finale van de UEFA Champions League kijken.
  • Het evenement is strategisch belangrijk voor Paramount Global, met als doel kijkers aan te trekken.
  • De finalewedstrijd belooft een spannende clash tussen PSG en Inter Milan.

Tom Cruise zal samen met David Beckham tijdens Beckham & Friends Live naar de finale van de UEFA Champions League kijken, meldt Deadline. Dit gezamenlijke optreden volgt kort op het moment dat Cruise aanwezig was bij Beckhams 50e verjaardagsfeest in Londen, wat hun hechte vriendschap onderstreept.

Strategisch belang Paramount Global

Het evenement is van strategisch belang voor Paramount Global. Het bedrijf zoekt goedkeuring voor de verkoop van moederbedrijf National Amusements aan Skydance voor 8 miljard dollar (ongeveer 7 miljard euro). Door prominente beroemdheden uit te nodigen, wil Paramount+ profiteren van hun aantrekkingskracht en kijkers trekken naar het streamingplatform.

Eerdere afleveringen van Beckhams & Friends Live kenden een mix van verschillende gasten. De eerste aflevering, met regisseur Guy Ritchie en acteur Stanley Tucci), miste echter de gewenste spontaniteit. Een latere aflevering met James Corden en Joseph Fiennes deed het beter. Het onderstreepte het belang van chemie en boeiende dialogen. Om de ervaring verder te versterken, was er een gastoptreden van Arsenal legende Thierry Henry, die een vleugje voetbalkennis toevoegde.

Finale Champions League

De finalewedstrijd belooft een spannende clash te worden tussen PSG, dat op jacht is naar zijn eerste UCL-overwinning, en Inter Milan, een doorgewinterde kanshebber met drie eerdere titels.

Het evenement is geproduceerd door Pete Radovich van CBS Sports. Dit in samenwerking met de UEFA Champions League, Authentic Brands Group en Relevent Sports. Het zal een grote aantrekkingskracht uitoefenen op zowel voetbalfans als liefhebbers van entertainment.

Meer
Lees meer...