Kang Daniel kondigt Europese tour aan

Kang Daniel kondigt Europese tour aan
ARA

De Zuid-Koreaanse zanger Kang Daniel komt in mei naar Europa. De voormalige zanger van de K-popgroep Wanna One zal in mei te zien zijn in vier Europese steden tijdens zijn ‘ACT’-wereldtournee.

Kang Daniel komt na twee jaar nog eens naar Europa. De zanger kondigde recent de Europese stops van zijn ‘ACT’-wereldtournee aan. In totaal gaat het om vier concerten in Europa in één week in mei.

Kang Daniel

Kang Daniel nam in 2017 deel aan het tweede seizoen van de talentenjacht Produce. Hij eindigde daarbij op de eerste plaats en verzekerde zich zo een plekje in de boyband Wanna One. Het ging om een tijdelijke boyband, dus op 31 december 2018 kwam er een einde aan de groep.

Kort na de split van Wanna One tekende hij een contract bij LM Entertainment. Maar twee maanden later sleurde hij dat agentschap al voor de rechter omdat ze achter zijn rug exclusiviteitscontracten ondertekenden uit zijn naam. Kang won de rechtszaak en niet veel later richtte hij z’n eigen agentschap, KONNECT Entertainment, op. Kang Daniel maakte zijn solodebuut onder zijn eigen agentschap in 2019 met de EP ‘Color on Me’. Later volgden ‘Cyan’, ‘Magenta’ en ‘Yellow’, jawel, de kleuren van printerinkt. De drie EP’s vormen een drieluik waarin Kang Daniel op zoek ging naar zijn eigen kleur.

Vorig jaar werd dit agentschap opgedoekt nadat een aandeelhouder zich schuldig maakte aan fraude en door Kang voor de rechter werd gesleurd. Kang Daniel sloot zich meteen daarna aan bij het agentschap ARA (Artistic Round Alliance).

‘ACT’-tour

Kang Daniel trapte zijn ‘ACT’-tour af in Seoul (Zuid-Korea) op 12 en 13 oktober 2024. Vanaf januari trok hij door verschillende andere Aziatische landen. Op 4 en 5 januari 2025 was hij te zien in Tokyo (Japan), gevolgd door Osaka (Japan) op 7 januari. Op 16 februari was de zanger te zien in Hongkong en op 1 maart stond hij in Taipei (Taiwan). In februari stonden er ook twee concerten in Australië op de planning, maar die werden gecanceld door “onvoorziene omstandigheden”.

De volgende concerten van de tour zullen doorgaan in Europa in mei. Het gaat om vier concerten in vier verschillende Europese landen.

Dit zijn de vier stops van de Europese tour:

  • Woensdag 7 mei: Londen (Verenigd Koninkrijk)
  • Vrijdag 9 mei: Parijs (Frankrijk)
  • Zondag 11 mei: Hamburg (Duitsland)
  • Dinsdag 13 mei: Warschau (Polen)

Bekijk hier de officiële aankondiging van de Europese tour:

Wil je op de hoogte blijven van alles over K-pop? Schrijf je dan in op onze gratis nieuwsbrief.

Meer
14 uur geledendoor Redactie
15 uur geledendoor Redactie
17 uur geledendoor Redactie
21 uur geledendoor Redactie
22 uur geledendoor Redactie
Gisteren om 19 uurdoor Ulrike Vandamme
Gisteren om 17 uurdoor Ulrike Vandamme
Gisteren om 16 uurdoor Redactie
Lees meer...
03:00