Hollywood-acteur en Sopranos-fan van het eerste uur Alec Baldwin had een opmerkelijke primeur voor de “Talking Sopranos”-podcast, waarin hij eerder deze week te gast was. Hij zou, toen de serie nog liep, hard gelobbyd hebben om gecast te worden als de man die Tony Soprano’s lot bezegelde.
“Ik belde wie het ook was, ik ben het vergeten, en ik zei: ‘Zeg hen, wanneer het tijd is om Jimmy te vermoorden’ – dit was vroeg voordat we bij het einde kwamen – ‘er is maar één man in deze business die binnen moet komen, Jimmy (James Gandolfini) moet omleggen, en wegrijden met Edie (Falco, die Tony’s vrouw Carmela speelde), en ik ben die man,'” meldde Baldwin. “Ik ben de man die Jimmy omver moet blazen en Edie, op wie ik smoorverliefd ben, moet meenemen.”
Speculatie
Hoewel fans nu positief terugkijken op het einde, bleven veel mensen na de finale verbouwereerd achter door de ambiguïteit ervan. Is Tony Soprano gestorven? Leefde de familie nog lang en gelukkig? Of is het scherm misschien zwart geworden omdat er een buitenaardse invasie plaatsvond die “The Sopranos” in “War of the Worlds” veranderde?
