In het kort
- Brooklyn Peltz Beckham heeft publiekelijk de banden met zijn ouders.
- Hij zegt dat ze zijn huwelijk hebben verpest door aanvallen in de media en controlerend gedrag.
- Peltz Beckham vindt dat het afstand nemen van zijn familie hem een gevoel van vrijheid heeft gegeven en zijn angst heeft verminderd.
Brooklyn Peltz Beckham heeft zich uitgelaten over de aanhoudende speculaties over zijn relatie met zijn ouders, David en Victoria. In een reeks Instagram-stories heeft hij laten weten dat hij niet van plan is om het weer goed te maken met zijn familie. Hij zegt dat ze hem en zijn vrouw, Nicola Peltz Beckham, steeds aanvallen in de media en probeert hun huwelijk te verpesten.
Beschuldigingen tegen zijn ouders
Hoewel Beckham jarenlang heeft gezwegen in de hoop de zaak privé te houden, voelde hij zich genoodzaakt om zich uit te spreken tegen de voortdurende betrokkenheid van zijn ouders bij de pers. Hij gelooft dat de waarheid uiteindelijk zal zegevieren. Een groot deel van zijn verklaring ging over de vermeende mishandeling van zijn vrouw door zijn familie.
Hij beschuldigde zijn moeder ervan dat ze Nicola’s trouwjurk plotseling had geannuleerd, ondanks dat ze er zo naar uitkeek om die te dragen, waardoor ze op het laatste moment een andere jurk moest zoeken. Hij vertelde ook over een incident tijdens hun eerste dans, waarbij zijn moeder het moment zou hebben “gekaapt” door op een ongepaste manier met hem te dansen in plaats van zijn vrouw dat speciale moment te gunnen.
Druk en afstand
Bovendien beweerde Beckham dat zijn ouders hem onder druk hadden gezet om vóór de bruiloft afstand te doen van zijn naam, een verzoek dat hij weigerde, wat volgens hem leidde tot een verandering in hun houding ten opzichte van hem. Hij ging ook in op hun afwezigheid bij de viering van Davids 50ste verjaardag en legde uit dat ze geen kans kregen om quality time met hem door te brengen, tenzij het tijdens een groot publiek evenement was.
Beckham zei dat hij denkt dat het merk Beckham belangrijker is dan echte familiebanden, en suggereerde dat posts op sociale media bepalen hoe de liefde binnen de familie wordt gezien. Hij zei dat hij zich bevrijd voelt en minder stress heeft sinds hij afstand heeft genomen van zijn ouders, die hij ervan beschuldigde hem zijn hele leven te hebben gecontroleerd en hem constant te hebben aangevallen.
