Op dit moment is in Ierland het zevende seizoen van Dancing with the Stars bezig. Daarbij was het deze week Eurovision Week en moesten de deelnemers dansen op een nummer van het Eurovisiesongfestival. Een koppel maakte daarbij de gewaagde keuze om te dansen op Cha Cha Cha van Käärijä in aangepaste outfits. Het leverde dit geweldige optreden op.
Een optreden van de Ierse versie van Dancing with the Stars gaat momenteel viraal op TikTok. Het gaat om een optreden van taekwondoka Jack Woolley die danst op het nummer Cha Cha Cha van Käärijä, dat in 2023 tweede werd op het Eurovisiesongfestival.
Cha Cha Cha
Taekwondoka Jack Woolley is dit jaar een van de deelnemers aan de Ierse versie van Dancing with the Stars. Hij haalde enkele jaren geleden het wereldnieuws nadat hij, als openlijk biseksuele man, in elkaar geslagen was in Dublin, kort na zijn terugkeer van de Olympische Spelen in Tokio. Hij neemt deel aan Dancing with the Stars met zijn professionele danspartner, de Australische Alex Vladimirov.
Het koppel haalde vorige week de beste score, waardoor ze immuniteit kregen. Daardoor konden ze in de Eurovision Week een risico nemen. Dat deden ze door te dansen op de opvallende Finse inzending van 2023: Cha Cha Cha van Käärijä.
Hoewel het nummer Cha Cha Cha heet, kozen Jack en Alex er toch voor om een paso doble te dansen op het nummer. Ze bleven wel trouw aan de iconische outfits van Käärijä en zijn dansers met de fluogroene mouwen voor Jack en het fluoroze jurkje voor Alex. Hoewel het ging om een best komisch geheel – waarbij ook de choreografie van Käärijä op het Eurovisiesongfestival gebruikt werd – bracht het duo het er wel technisch sterk vanaf. Zo werden ze beloond met een score van 35 punten (8, 9, 9, 9), waarmee ze de op twee na hoogste score van de avond hadden.