Zussen Annelien en Stephanie Coorevits, radio- en tv-maker Xavier Taveirne en Songfestival-revelatie Gustaph strijden deze week tegen elkaar in een nieuwe, druk besproken editie van Komen Eten. De vier mediapersoonlijkheden ruilen hun vertrouwde omgeving in voor de keuken om uit te maken wie de beste gastheer of -vrouw is.
Na een week in het thema van Nonkels, Over De Oceaan, de tafelspringers uit De Tafel van Gert/Tine en The Real Housewives of Antwerp krijgen we deze week vier iets meer uiteenlopende gasten te zien in Komen Eten. Het gaat in de eerste plaats om Annelien en Stephanie Coorevits, de bekende zussen die samen ook een podcast hebben. Daarna zien we ook nog VRT-gezicht Xavier Taveirne en zanger Gustaph.
Van Annelies tot Stephanie
Annelien Coorevits bijt vanavond de spits af in haar thuisbasis Destelbergen. Zij probeert daarbij meteen de toon te zetten voor de rest van de week.
Later volgen Gustaph, die zijn gasten een Grieks menu met octopus voorschotelt, en Xavier Taveirne, die de groep ontvangt in Oostende. Tot slot moet Stephanie Coorevits bewijzen dat ze niet alleen verbaal sterk is, maar ook culinair kan scoren.
