Het huidige seizoen van Big Brother loopt op zijn einde en dus lonkt opnieuw het leven buiten de vier muren. Dat is voor de bewoners een leuke gedachte, al zorgt het ook voor enige schrik. Jane en Mattheüs delen de angsten die ze hebben voor het leven na Big Brother.
Mattheüs, Jolien, Jordy, Sharice en Jane en zitten ondertussen al bijna drie maanden in Big Brother. De finale van vrijdag 4 april lonkt dan ook – of toch voor een deel van hen -, waarna ze terug naar de echte wereld mogen.
Relatiebreuken voor Jane en Mattheüs?
Hoewel dat op het eerste gezicht zeer leuk klinkt, zorgt het leven na het programma ook voor stress. Dat is zeker het geval bij Mattheüs en Jane. Beiden hadden een relatie voor Big Brother, maar vrezen ervoor dat hun partner niet meer op hen zal wachten als ze uit het huis komen.
De voorbije maanden hebben verschillende juicekanalen al melding gemaakt van een relatiebreuk voor beiden. Zo zei Deborah, de vriendin van Mattheüs, eind januari al dat ze ontgoocheld was over enkele zaken. Bovendien verwijderde ze toen ook een foto van hen samen. Jordy, de vriend van Jane, zou dan weer recent beslist hebben om hun relatie te beëindigen.
Jane en Mattheüs zelf weten uiteraard niets van de buitenwereld en kunnen dus alleen maar speculeren in het huis. Toch geven ze allebei in een gesprek met elkaar aan ermee rekening te houden dat er buiten niemand op hen zal wachten, en dat hun spullen mogelijk zelfs weg zullen zijn.