‘The Masked Singer Christmas Concert’ maakt line-up compleet met verrassende naam

De fans van The Masked Singer kunnen zich stilaan beginnen opwarmen. Op zaterdag 20 december verandert de AFAS Dome in een magisch kerstparadijs voor The Masked Singer Christmas Concert. De organisatie heeft zojuist de allerlaatste namen gelost en die zorgen meteen voor vuurwerk. Naast een hele rits favorieten uit de voorbije seizoenen, wordt de affiche afgetopt met een onvervalste danceact van formaat.

Wie een ticket heeft bemachtigd voor The Masked Singer Christmas Concert, mag zich verheugen op een indrukwekkende gastenlijst. Eerder was al bekend dat smaakmakers zoals Schaapje, Oehoe, Pauw, Cupido en Bambi van de partij zouden zijn om de kerstsfeer erin te brengen. Maar zij komen niet alleen: ze brengen hun gemaskerde vrienden Eenhoorn, Chinchilla, Viool en King Krab mee naar het podium.

Om het vocale niveau helemaal naar de top te stuwen, trekt VTM ook het blik met oud-winnaars open. Niemand minder dan Koningin (Sandra Kim), Miss Poes (Pommelien Thijs), Tovenaar (Aaron Blommaert) en Labradoodle (Francisco Schuster) zullen hun stembanden smeren om het dak van de AFAS Dome eraf te blazen. Het belooft een feest van herkenning te worden waarbij de grootste hits uit de show nogmaals de revue passeren.

Milk Inc.

Toch zat er nog één grote verrassing in de hoge hoed van de organisatie. Want wie ‘feest’ zegt, komt in België al snel uit bij één duo. Regi Penxten voegt zich bij de line-up, en hij komt niet alleen. Hij wordt vergezeld door Linda Mertens, die in het programma furore maakte als de mysterieuze en straffe ‘Medusa’.

Het duo brengt de magie van Milk Inc. naar het kerstconcert. Samen met de andere Masked Singers zullen Regi en Linda zorgen voor een “dikke, vette, gemaskerde party”, waarbij stilstaan vermoedelijk geen optie zal zijn.

Tickets

Met deze laatste toevoegingen is de affiche officieel compleet. Wie dit spektakel niet wil missen, moet snel zijn. Voor de ochtendshow (10.30 uur) zijn er nog plaatsen beschikbaar, maar voor de namiddagshow (15.30 uur) zijn enkel de allerlaatste tickets nog te koop.

Meer
Lees meer...