Vanavond is het weer tijd voor een nieuwe aflevering van The Masked Singer. Daarin zijn er nog zes maskers in de running. Zij worden vanavond onderworpen aan een kort maar krachtig kruisverhoor door de jury en enkele daarvan zijn na een minuut wel heel zeker van hun stuk.
De gemaskerde zangers strijden vrijdag niet alleen voor een plek in de volgende ronde, maar moeten ook nog even hun identiteit verborgen houden. De anonimiteit, normaal hun grootste wapen, loopt gevaar door een nieuwe spelregel: een rechtstreekse videocall. Vaste speurders Véronique De Kock, James Cooke, Frances Lefebure, Aaron Blommaert, Ward Lemmelijn en Elisabeth Lucie Baeten krijgen de unieke kans om de kandidaten digitaal in de ogen te kijken.
Eén minuut eerlijke antwoorden
Het concept is simpel maar stressvol. De speurders krijgen exact één minuut. In die zestig seconden mogen ze vragen wat ze willen, en de zangers – Eenhoorn, Bambi, Schaapje, King Krab, Chinchilla en Viool – zijn verplicht om eerlijk te antwoorden.
In een teaser voor de aflevering van vanavond is alvast te zien dat het zowel voor de maskers als voor de juryleden stresserend is, maar dat het ook verhelderend is voor de juryleden. Zo horen we James Cooke zeggen: “Ik denk dat ik het weet”. Ondertussen beseft Aaron Blommaert dan weer dat hij volledig op het verkeerde spoor zit.
Vanavond zal er alvast zekerheid komen over één van de maskers in de negende aflevering van The Masked Singer.
