De tweede groep figuren van The Masked Singer is ondertussen al op weg naar de Big Bang. Vanaf volgende week is die Big Bang al te zien, hoog tijd dus om de belangrijkste verdachten per figuur even op een rij te zetten. Dit zijn de hoofdverdachten voor Viool.
Met de ontmaskeringen van Flitser (Viktor Verhulst), Château (Jacotte Brokken) en Oehoe (Toby Alderweireld) zijn Pauw, King Krab, Pluisjes en Bambi al zeker van hun plaats in de volgende ronde. Hen zien we dus sowieso terug tijdens de Big Bang.
Deze week kwamen daar nog vier nieuwe figuren bij. Na de exit van Cupido (Ender Scholtens) en Broccoli (Philippe Geubels) strijden de volgende figuren verder: Chinchilla, Schaapje, Viool, Fortuna en Eenhoorn. Wij zetten per figuur alvast de belangrijkste hoofdverdachten op een rijtje.
Viool
Na twee weken heerst er nog steeds heel wat twijfel over Viool. In de eerste aflevering zong zij/hij Vampire van Olivia Rodrigo en vorige week kwam Nothing Else Matters van Metallica voorbij. Eén ding is zeker: het is geen viooltje om zonder strijkstok aan te pakken.
Bij de jury is er verdeeldheid, al zijn ze het er wel over eens dat Viool een kans maakt op de eindoverwinning. In de tweede aflevering passeerden de namen van onder andere Hadise, Astrid Stockman en Celien Hermans.
Guessing Game
Op de guessing game komen Hadise en Celien Hermans terug. Maar daar worden ze bijgestaan door Barbara Dex op de tweede plek. Op video’s en posts online zijn die drie namen ook wel duidelijk aanwezig. Ook LEEZ en Red Sebastian komen daar vaak voor.
