Geen verrassingen in de basis bij de Rode Duivels voor de laatste groepswedstrijd. Bondscoach Domenico Tedesco voert maar één wijziging doen in zijn opstelling voor de match Oekraïne – België. Daarbij neemt Leandro Trossard de plaats in van de geschorste Dodi Lukebakio.
België gaat tegen Oekraïne op zoek naar een plaats in de achtste finale. Door de 2-0 winst tegen Roemenië staan de Rode Duivels er goed voor. Daarnaast mikt België uiteraard ook op groepswinst, iets wat een op papier eenvoudigere tegenstander kan opleveren. Door de nederlaag tegen Slowakije hebben de Rode Duivels dat wel niet meer volledig in eigen handen.
Eén wijziging
Na de goede prestatie tegen Roemenië is er dus geen reden om de basisopstelling van de Belgen te wijzigen. Enkel de geschorste Dodi Lukebakio moest vervangen worden. Domenico Tedesco kiest daarbij de meer ervaren Leandro Trossard, boven de jonge Johan Bakayoko.
