American Football-speler Josh Jacobs (Packers) gearresteerd op verdenking van huiselijk geweld


In het kort

  • De autoriteiten hebben Josh Jacobs, running back bij de Green Bay Packers, gearresteerd op verdenking van huiselijk geweld.
  • De beschuldigingen van misdrijven omvatten wurging en verstikking.
  • Zijn advocaten ontkennen de beschuldigingen en beweren dat hij onschuldig is.

De autoriteiten in de Amerikaanse staat Wisconsin hebben op dinsdag 23 mei Josh Jacobs, running back bij de Green Bay Packers, gearresteerd naar aanleiding van een melding van huiselijk geweld die afgelopen zaterdag plaatsvond.

Intimidatie en mishandeling

Volgens documenten van de Brown County Jail zit de 28-jarige atleet momenteel vast zonder borgtocht. Hij wordt geconfronteerd met een reeks aanklachten, waaronder overtredingen voor intimidatie, vernieling, wanordelijk gedrag en mishandeling, naast zwaardere beschuldigingen van verstikking en wurging.

Politieonderzoek loopt

Het incident begon toen de politie van Hobart-Lawrence op zaterdag om ongeveer 8.37 uur een melding kreeg over een verstoring van de openbare orde waarbij Jacobs betrokken was. Hoewel het onderzoek nog loopt, hebben de wetshandhavers afgezien van het vrijgeven van verdere details.

De advocaten van Jacobs hebben een verklaring uitgegeven waarin ze de beschuldigingen krachtig ontkennen en beweren dat cruciaal bewijs dat nog niet is vrijgegeven, zijn onschuld zal aantonen. Ze hebben het publiek opgeroepen geduldig en eerlijk te blijven terwijl de juridische procedure vordert.

Reactie van de NFL en het team

De NFL heeft de situatie erkend en bevestigt dat ze in contact staan met de organisatie van Green Bay. Noch de competitie, noch de Packers hebben verdere officiële reacties gegeven.

Jacobs, een voormalig uitblinker van Alabama en een eerste ronde keuze van de Raiders in 2019, stapte in 2024 over naar de Packers. In zijn meest recente seizoen scoorde hij 13 touchdowns en bijna 930 rushing yards.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Voeg newsmonekey.be toe als preferred source op Google
Meer
Lees meer...
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.14.1