‘Black Mirror’ seizoen 7 krijgt officiële trailer en releasedatum

‘Black Mirror’ seizoen 7 krijgt officiële trailer en releasedatum
Netflix

Black Mirror komt binnenkort terug voor z’n zevende seizoen. Dat zal opnieuw bestaan uit zes losstaande afleveringen, waaronder een sequel van de aflevering ‘USS Callister’. In de officiële teaser krijgen we meer beelden te zien van die aflevering maar ook van de vijf andere verhalen die een onderdeel zullen uitmaken van het zevende seizoen van de reeks.

Het is ondertussen al bijna twee jaar geleden sinds het zesde seizoen van Black Mirror verscheen op Netflix. Maar volgende maand kunnen we kijken naar het zevende seizoen van de reeks. Het gaat om een antologiereeks, waarin alle afleveringen los staan van elkaar, maar in het zevende seizoen zullen we voor de eerste keer een sequel te zien krijgen van een oude aflevering.

Black Mirror

De officiële trailer begint met Nanette Cole (Cristin Milioti). Zij wordt opnieuw verwelkomt in het ruimteschip van ‘USS Callister’. Doorheen de trailer zien we verschillende beelden vanop het ruimteschip, waarbij er ook plots twee Nanettes zijn. We zien in de trailer ook veel beelden van actrice Issa Rae. Zij lijkt terug te reizen in de tijd, waar ze tussen mensen gestuurd door artificiële intelligentie leeft. Daarbij groeien er gevoelens tussen haar personage en dat van Emma Corrin, een van de AI’s. Doorheen de trailer keert het thema van gaming vaak terug. Zo zien we ook beelden van een simpel videospel en horen we verschillende personages spreken over gaming. Ook het bedrijf ReDream is al kort te zien, dat vermoedelijk iets te maken zal hebben met dromen.

In de trailer verschijnen ook nog enkele nieuwe acteurs die nog niet aangekondigd waren voor het zevende seizoen. Het gaat hierbij om Michele Austin (Hard Truths), Ben Bailey Smith (David Brent: Life on the Road), Asim Chaudhry (People Just Do Nothing), Josh Finan (Say Nothing), James Nelson-Joyce (The Outlaws), Will Poulter (Guardians of the Galaxy Vol. 3), Jay Simpson (The Holiday) en Michael Workéyè (This Is Going to Hurt).

Zij vervoegen de cast die al bestond uit onder andere Cristin Milioti (How I Met Your Mother), Issa Rae (Barbie), Awkwafina (Jackpot!), Milanka Brooks (Mum And I Don’t Talk Anymore), Peter Capaldi (Criminal Record), Emma Corrin (The Crown), Patsy Ferran (Firebrand), Paul Giamatti (The Holdovers), Lewis Gribben (Blade Runner 2099), Osy Ikhile (Citadel), Rashida Jones (Sunny), Siena Kelly (Domino Day), Billy Magnussen (Road House), Rosy McEwen (Blue Jean), Chris O’Dowd (Bridesmaids), Paul G. Raymond (Horrible Histories), Tracee Ellis Ross (Black-ish), Jimmi Simpson (Westworld) en Harriet Walter (Succession).

Back to basics

Volgens maker Charlie Brooker wordt het nieuwe seizoen “een beetje OG Black Mirror“. “Het is back to basics op verschillende manieren”, vertelt hij aan Tudum. “Het gaat allemaal om sciencefictionverhalen, er gebeuren zeker enge dingen, maar niet in een overdreven horrormanier.”

Daarnaast krijgen we dus ook de eerste sequel in de geschiedenis van Black Mirror. “Fans van de zullen de cast van een bepaald ruimteschip terug zien keren in een van de nieuwe afleveringen. We hebben vor de eerste keer in de geschiedenis van Black Mirror een sequel gemaakt. Normaal vermoord ik alle personages op het einde van een aflevering. Maar ik heb er enkele laten leven. Ik ben aan het groeien als een persoon.”

Bekijk hier de officiële trailer:

Het zevende seizoen van Black Mirror verschijnt op donderdag 10 april op Netflix. In tussentijd op zoek naar iets anders? Bekijk dan hier onze top 50 met de beste reeksen op Netflix.

Voor meer streamingnieuws kan je je inschrijven op onze streamingnieuwsbrief.

Meer
1 uur geledendoor Redactie
12 uur geledendoor Ulrike Vandamme
15 uur geledendoor Ulrike Vandamme
16 uur geledendoor Redactie
Lees meer...
04:00