De deadline voor de ruwbouwwerken zit de resterende zes koppels van Huis Gemaakt deze week enorm op de hielen. Haast elke minuut is kostbaar. En de lontjes lijken in de aflevering van morgen nog korter te worden wanneer er in Boortmeerbeek onvoorziene problemen opduiken. Daarbij komt ook nog eens werfleider Johny iedereen een bezoekje brengen. Waar de Limburgse duo’s hem konden verbazen, in de goede of slechte zin is nog niet duidelijk, maakten de koppels uit Antwerpen de werfleider ronduit boos.
In de nieuwe aflevering van Huis Gemaakt van morgen dreigt in Boortmeerbeek een grote donkere wolk roet in het eten te gooien. Letterlijk. Want terwijl Ines & Sebastien liever bezinnen voor ze beginnen, gaan bulldozers Alexia & Emiel voluit voor de actie. Die verschillende werkwijze begint echter z’n tol te eisen, vooral wanneer een inschattingsfout van Emiel plots grote gevolgen heeft. “We kregen telefoon van de buurman dat het huis onder water staat …”, vertelt Ines in de preview van de aflevering van morgen. En naarmate de werken vorderen loopt de spanning tussen de koppels in Boortmeerbeek verder op.
Antwerpen
Na het onenigheidje over de huisinrichting vorige week, waarbij jurylid Cerina Marchetta een beslissing in de plaats van de Antwerpse duo’s moest maken, zit de teamspirit intussen goed. Cedric & Anaïs en Lien & Melvin lijken stilaan een geoliede machine te vormen. De muren en plafonds zijn gestript en dus mogen ze kabels trekken en leidingen leggen. Maar wel pas na de goedkeuring van werfleider Johny.
