‘Pluribus’ van de maker van ‘Breaking Bad’ krijgt verschillende bizarre teasers

Apple TV+ pakt in november uit met de nieuwe reeks Pluribus. De reeks is gemaakt door Vince Gilligan, die eerder verantwoordelijk was voor de succesreeksen Breaking Bad en Better Call Saul. In Pluribus volgen we een vrouw die als enige immuun is voor een nieuw virus dat mensen optimistisch en gelukkig maakt. Een officiële trailer is er voorlopig nog niet, maar wel een reeks bizarre teasers

Vanaf vrijdag 7 november kan je op de streamingdienst Apple TV+ kijken naar een veelbelovende nieuwe reeks. Pluribus volgt Carol (Rhea Seehorn) die als enige immuun is voor een bizar virus dat iedereen op de wereld gelukkig en optimistisch maakt. Zij is dus de enige persoon die zich miserabel voelt en ook de enige die iets wil en kan doen aan het virus.

Pluribus

Maker Vince Gilligan lichtte al een tipje van de sluier over wat we precies mogen verwachten van de reeks. “Carol Stukra is een auteur die historische romans schrijft. Wanneer ze middenin haar boektour zit in Albuquerque, New Mexico, wordt de wereld plots getroffen door een bizar virus. Het virus maakt iedereen constant blij en optimistisch. Maar Carol is immuun. Zij gaat op zoek naar antwoorden, maar dat brengt problemen met zich mee.”

“De meest miserabele persoon op de wereld zal proberen om de planeet te redden van vrolijkheid”, gaat hij verder. “Daar zit veel drama in, maar uiteraard ook humor.” Of we te weten zullen komen waarom Carol immuun is, laat Gilligan nog in het midden. “Ik wil niet te veel prijsgeven, misschien krijgen we een antwoord op die vraag, misschien niet.” Ook laat hij al weten dat er enkele Easter Eggs van Breaking Bad en Better Call Saul verscholen zullen zitten in de reeks.

Teasers

Er zijn al verschillende teasers verschenen voor de reeks. Daarin krijgen we telkens alleen Carol te zien. In de eerste video likt ze aan alle donuts in een doos waar mensen een donut uit mogen nemen. De tweede video toont hoe ze een mysterieus nummer opbelt.

In de derde teaser loopt ze door de straat met bloed op haar T-shirt. De vierde teaser toont hoe Carol begroet wordt door een gigantisch bord en de vijfde en voorlopig laatste teaser toont hoe het afval wordt opgehaald door een drone. In geen enkele video spreekt Carol, waardoor het verhaal voorlopig mysterieus blijft.

Naast Rhea Seehorn (Better Call Saul) zullen ook Karolina Wydra (House), Carlos Manuel Vesga (El Cartel de los Sapos – El Origen), Miriam Shor (Maestro) en Samba Schutte (Our Flag Means Death) in de reeks te zien zijn.

Bekijk hier de teasers:

Pluribus is vanaf vrijdag 7 november te vinden op Apple TV+.

Voor meer streamingnieuws kan je je inschrijven op onze streamingnieuwsbrief.

Meer
Lees meer...