Een van de meest besproken kandidaten uit de geschiedenis van Temptation Island gaat trouwen. Het gaat om Deborah Leemans, die bekend werd als vriendin van Timtation. Die speelde zichzelf dan weer vooral in de kijker door zijn opvallend gedrag en zijn iconische briefjes op de deur.
Zeven jaar na het avontuur van Deborah in het programma, heeft ze aangekondigd dat ze gaat trouwen. Natuurlijk niet met Timtation, maar wel met haar vriend Bruno. De twee zijn al enkele jaren samen en waren eerder ook al samen te zien in een aflevering van Huizenjagers.
Wie is Deborah Leemans?
Deborah was in 2018 met haar toenmalige vriend Tim te zien in Temptation Island. Tim, die later als Timtation door het leven ging, zorgde daar mogelijk voor de grootste plottwist uit de geschiedenis van het programma. Dat deed de Aalstenaar door na vijf dagen zijn mantra “No girls allowed unless Deborah Leemans” te laten vallen en zich volledig te storten op verleidster Cherish.
Het mag niet als een verrassing komen dat de relatie van Tim en Deborah niet standhield na Temptation Island. Ondertussen zijn we heel wat jaren later en heeft Deborah al een tijdje een nieuwe vriend: Bruno. Met hem zal ze binnenkort dus in het huwelijksbootje stappen.
Ten huwelijk gevraagd
Deborah Leemans deelt het nieuws op Instagram. “Ja! Ik wil met jou trouwen. Na een weekje er zelf van te genieten, wil ik nu heel graag met jullie delen dat ik binnenkort een van mijn dromen ga beleven”, schrijft ze bij een foto van het huwelijksaanzoek in Ibiza. “Ik heb natuurlijk ook geen seconde getwijfeld om ja te zeggen, want ik wil de rest van mijn leven met jou blijven delen.”
