Paul Giamatti speelt hoofdrol in horrorfilm ‘Boutique’


In het kort

  • Paul Giamatti speelt de hoofdrol in Boutique, zijn eerste horrorfilm in tien jaar.
  • Giamatti speelt een Amerikaanse toerist die een griezelig geheim genootschap ontdekt in een spookachtig Engels kustplaatsje.
  • XYZ Films gaat de horrorfilm financieren en de wereldwijde verkoop regelen.

Paul Giamatti gaat de hoofdrol spelen in Boutique, zijn eerste horrorfilm in tien jaar. In de film vertolkt hij Calvin, een Amerikaanse toerist die naar een griezelig Engels kustplaatsje reist om inspiratie op te doen bij zijn favoriete auteur. Al snel ontdekt hij echter een duister geheim genootschap dat de stad in zijn greep houdt.

Productie en betrokken partijen

De film is geschreven en geregisseerd door Jim Gavin, bekend van de AMC-serie Lodge 49. De opnames staan gepland voor deze zomer. Giamatti zal de film producen via zijn bedrijf Touchy Feely Films. Daarnaast werken James Harris en Mark Lane van Tea Shop Productions mee, evenals Guy Danella van XYZ Films, die ook de financiering verzorgen.

Bovendien heeft XYZ Films, dat de wereldwijde verkoop verzorgt en samen met UTA de binnenlandse rechten vertegenwoordigt, recent de productie afgerond van een andere horrorfilm, Banquet, geregisseerd door Galder Gaztelu-Urrutia.

Giamattis enthousiasme en carrière

Giamatti liet weten dat hij superenthousiast is over het project. Hij noemde het script “een van de beste die ik ooit heb gelezen” en prees Gavin als “een van de meest getalenteerde mensen die ik ken”.

Danella van XYZ Films voegde hieraan toe dat hij enthousiast was om met Giamatti te werken. Ze noemt hem een “legende” en stelde dat zijn unieke talenten perfect passen bij het horrorgenre. Giamattis recente en aankomende projecten zijn onder andere de voor een Oscar genomineerde The Holdovers, het nog titelloze drama van Tom McCarthy en de nog titelloze musical van Jesse Eisenberg, evenals een hoofdrol in Eli Roths Hostel-serie.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Meer
Lees meer...