Omdat het de twintigste jaargang is, komt De Slimste Mens ter Wereld dit seizoen voor de tweede keer met een best of-editie. 32 kandidaten die zich de voorbije jaren al bewezen hebben, keren vanaf vandaag – 5 september 2022 – terug. Zij zullen onderling uit maken wie nu echt de slimste mens was van de afgelopen tien seizoenen. De spits wordt in de eerste aflevering afgebeten door Jeroom, Ella Leyers en Jonas Geirnaert. Voor die eerste wordt nog meer bijzonder, want vrouwlief Elodie zit speciaal voor hem in de jury.
Met een opvallende trailer werden we enkele weken al warm gemaakt voor het aankomende seizoen van De Allerslimste Mens ter Wereld. Een week geleden volgde dan de definitieve bevestiging van de deelnemerslijst. Tussen de 32 geselecteerde kandidaten voor deze best of-editie zitten maar liefst 6 ex-winnaars.
Op die ex-winnaars is het even wachten. We zien wel meteen al Ella Leyers, nog steeds met voorsprong recordhoudster met maar liefst 18 opeenvolgende afleveringen, in actie. Zij krijgt het gezelschap van Jeroom en Jonas Geirnaert.
