Het einde is in zicht voor De Bachelor. Er zijn nog maar drie dames in de running om het hart van Fabrizio te veroveren en in de aflevering van woensdag worden zij aan de ultieme test onderworpen. Fabrizio gaat dan namelijk met elk van hen op een romantische 24-urendate en daar hoort ook een eerste nacht samen bij.
Van de vijftien dames die hun kans waagden in De Bachelor blijven er nu nog maar drie over. Sanne, Margaux en Madieke mogen daarom elk op een romantische date van 24 uur met Fabrizio. In de teaser voor de aflevering van woensdag krijgen we alvast te zien dat het een gezellige date wordt met Madieke.
“Héél gezellige nacht”
Het fragment toont hoe Fabrizio en Madieke wakker worden na hun eerste nacht samen. En dat was duidelijk een interessante nacht. “We hebben een héél gezellige nacht gehad”, vertelt Madieke. Fabrizio zegt over de nacht: “Ja, ik moet er geen tekeningetje bij maken”.
