De meesten kennen Winnie the Pooh en zijn vriendjes uit de verhalen van schrijver A.A. Milne. Later volgden ook de animatiereeks en de live action-versie Christopher Robin over Winnies beschermer Janneman Robinson. Maar deze keer gaat het een volledig andere richting uit met het Disneyverhaal, want er komt namelijk een horrorfilm van uit. Daarvan zijn vandaag de eerste beelden gedeeld.
Winnie the Pooh en Knorretje die niet langer gelukkig zijn en dan maar besluiten om op menselijke prooien te jagen? Het lijkt een onmogelijk scenario, maar toch komt het eraan. Filmmaker Rhys Waterfield werkte namelijk aan een slasher-film met de twee personages in de hoofdrol. Of die film Winnie the Pooh: Blood and Honey ook in België te zien zal zijn, is niet bekend. Maar de eerste trailer ziet er alvast veelbelovend (en een beetje bizar) uit.
Winnie the Pooh: Blood and Honey
Wie aan Winnie the Pooh denkt, die denkt aan zijn liefde voor honing en al zijn vrienden. Maar dat is in de nieuwste versie van het verhaal allesbehalve het geval. In Winnie the Pooh: Blood and Honey gaat de beer namelijk op zoek naar menselijke prooien. In een eerder interview met Variety liet regisseur Waterfield alvast weten hoe het verhaal er zal gaan uitzien.
