Seth Rogen in tranen bij emotionele première van ‘Tangles’


In het kort

  • Seth Rogen huilde flink tijdens de première van zijn animatiefilm Tangles in Cannes vanwege het aangrijpende verhaal.
  • Rogens ontroerde reactie laat de diepe emotionele impact van de film zien, vooral wanneer je die samen met anderen beleeft.
  • Het zeer persoonlijke karakter van Tangles, gebaseerd op een grafische memoires over de ziekte van Alzheimer, heeft zowel de creatieve betrokkenheid van de Rogens als de rauwe authenticiteit van de film versterkt.

Seth Rogen was zichtbaar ontroerd tijdens de première van zijn animatiefilm Tangles in Cannes en liet tijdens de vertoning de tranen de vrije loop. Rogen, doorgaans geassocieerd met zijn komische imago, verraste het publiek met een rauwe emotionele reactie op het krachtige verhaal dat zich op het scherm ontvouwde.

Krachtige emotionele impact

De première, die op 14 mei plaatsvond tijdens het prestigieuze filmfestival van Cannes, maakte diepe indruk op de aanwezigen. Rogen gaf zelf toe dat hij tijdens de hele film “heel veel” had gehuild, en schreef deze intense reactie toe aan het feit dat hij het eindproduct voor het eerst samen met een groot publiek beleefde. Hij vertelde dat hij de film thuis al vaak op zijn laptop had gezien, maar dat het kijken in een bioscoopzaal samen met andere kijkers de emotionele impact aanzienlijk versterkte.

Tangles, een coproductie van Seth Rogen en zijn vrouw Lauren Miller Rogen, is gebaseerd op de grafische memoires van Sarah Leavitt, waarin zij de strijd van haar moeder met de ziekte van Alzheimer beschrijft. Het project, waaraan tien jaar is gewerkt, heeft een duidelijke persoonlijke betekenis voor het echtpaar, dat eerder de documentaire Taking Care produceerde over Laurens ervaringen met de zorg voor haar eigen moeder, die aan vroeg optredende Alzheimer leed.

Persoonlijke band met het verhaal

Rogen erkende de uitdagingen van het werken aan zo’n gevoelig onderwerp dat zo dicht bij hun eigen leven ligt, maar gaf aan dat hun persoonlijke band hen in staat stelde het project met meer betrokkenheid en creativiteit te benaderen. De impact van de film bleek niet alleen uit Rogens tranen, maar ook uit de emotionele reactie van Sarah Leavitt, de auteur van het bronmateriaal, die de ervaring omschreef als “ongelooflijk” en gevuld met een mix van intense emoties.

Met een indrukwekkende cast, waaronder Julia Louis‑Dreyfus, Bryan Cranston en Pamela Adlon, werd Tangles geregisseerd door Leah Nelson, een opkomende filmmaker die naam maakt in Cannes. Hoewel de film nog geen distributeur of releasedatum heeft, zullen de emotionele diepgang en de sterrencast waarschijnlijk veel verwachting wekken bij een publiek dat staat te popelen om dit aangrijpende verhaal te zien.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Voeg newsmonekey.be toe als preferred source op Google
Meer
Lees meer...
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.14.1