Djed Spence (Engeland) negeert Thomas Partey (Ghana) tijdens WK-wedstrijd


In het kort

  • Djed Spence zou Thomas Partey hebben genegeerd tijdens het handen schudden voor de wedstrijd.
  • Vijandige fans joelden Partey de hele wedstrijd van Groep L in Boston uit.
  • Lopende juridische beschuldigingen in het VK zorgden er eerder voor dat Partey niet naar Canada mocht.

Video’s die op sociale media zijn gedeeld, suggereren dat de Engelse verdediger Djed Spence weigerde de hand te schudden met de Ghanees Thomas Partey voorafgaand aan hun WK-wedstrijd in Boston. De speler van Tottenham hield zijn hand achter zijn rug toen de middenvelder langsliep.

Vijandige sfeer

De sfeer voor Partey bleef de hele wedstrijd in groep L in het Boston Stadium vijandig. Toeschouwers begroetten de voormalige Arsenal met luid boegeroep tijdens de officiële teampresentatie en bleven hem uitfluiten telkens als hij de bal raakte.

Ondanks de spanning had Partey voor aanvang van de wedstrijd laten weten dat hij er helemaal klaar voor was.

Reisproblemen

Deze wedstrijd was Partey’s eerste optreden in het toernooi na een ingewikkelde start. Hij kon niet meespelen in Ghana’s eerste 1-0-overwinning op Panama omdat de Canadese autoriteiten hem de toegang tot Toronto weigerden.

De reisbeperking hield verband met zijn juridische situatie, aangezien hij eerder tegenover de autoriteiten had verklaard dat hij geen strafblad had en er geen lopende aanklachten tegen hem waren.

Juridische beschuldigingen

De middenvelder wordt momenteel ernstig beschuldigd in het Verenigd Koninkrijk, voor meerdere aanklachten voor verkrachting en aanranding waarbij vier vrouwen betrokken waren tussen 2020 en 2022.

Hoewel Partey volhoudt dat hij onschuldig is en zich niet schuldig heeft verklaard, staat zijn proces gepland voor de komende jaren. De Amerikaanse douane- en grensbewaking erkende de lopende rechtszaak, maar verleende hem uiteindelijk toch een visum en toegang tot de Verenigde Staten, met de opmerking dat hij nog niet voor enig misdrijf is veroordeeld.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Voeg newsmonekey.be toe als preferred source op Google
Meer
Lees meer...