Er is een nieuw nummer van Spring gelost. Jelle Cleymans bracht de single Voor een leven vorige week voor de allereerste keer tijdens zijn concert ‘Cleymans zingt Spring’. Een deel van het nummer was al bekend bij de fans van de Ketnetreeks, maar nu is het dus een volwaardig lied geworden.
Vorige week stond Jelle Cleymans met ‘Cleymans zingt Spring’ in de Ancienne Belgique in Brussel. Hij bracht daar nummers uit het rijkgevulde oeuvre van Spring. Daarbij was er ook plaats voor één nieuw nummer. Voor een leven was de intro van het vijfde en laatste seizoen van de Ketnetreeks Spring, maar was maar zo lang als de intro duurde. Nu heeft Jelle Cleymans het nummer – met de hulp van Gert Verhulst – afgewerkt.
Voor een leven
Jelle Cleymans kreeg een jaar geleden de vraag waar de volledige versie van het intronummer van het vijfde en laatste seizoen van Spring te beluisteren was. Het antwoord bleek te zijn dat er geen volledige versie bestond. Tot nu, want Jelle Cleymans ging samen met Gert Verhulst aan de slag om het nummer af te werken.
Wie erbij was in de Ancienne Belgique kon het nummer daar dus in primeur live horen, maar nu kan je Voor een leven ook beluisteren op Spotify. De song is nu meer dan 3 minuten lang, in plaats van de iets meer dan 30 seconden die eerder al gemaakt werden voor de intro van het programma. Er werden nu twee strofes toegevoegd aan het al bestaande refrein. De nieuwe tekst zit vol verwijzingen naar andere nummers van Spring, zoals Met de Trein naar Oostende, Vrije Val en De Juf van Fysica. Daardoor was het perfect voor een debuut op het concert van Jelle Cleymans in de AB.