Zondag is het al tijd voor de halve finale van het vierde seizoen van Dancing with the Stars. Daarin zullen we alle deelnemers voor de eerste keer twee keer aan het werk zien. Ze moeten dus trainen voor twee choreo’s in twee verschillende dansstijlen. Dit zijn de choreo’s die we te zien zullen krijgen.
Er zijn nog vier koppels in de running om het vierde seizoen van Dancing with the Stars te winnen. Om een plekje in de finale te veroveren, moeten Francisco Desir Schuster, Hannelore Simoens, Shania Gooris en Ward Lemmelijn en hun danspartners zich deze week twee keer bewijzen.
Halve finale
Bij het begin van dit seizoen van Dancing with the Stars waren er in totaal veertien koppels op de dansvloer te vinden. Ondertussen hebben we afscheid moeten nemen van tien danskoppels, waardoor er nog maar vier overblijven. Zij moeten zondag proberen om een plekje in de finale te veroveren. Er staat dus veel op het spel en daarom zullen de deelnemers het ook dubbel zo moeilijk krijgen.
Voor de halve finale moeten ze namelijk niet één maar wel twee choreo’s instuderen. Daarbij komt er nog een extra moeilijkheid, want ze zullen een deel van hun choreografie solo moeten dansen, zonder hun vertrouwde danspartner.
Dit zijn de dansen die we mogen verwachten in de halve finale:
- Francisco Desir Schuster & Laura Zegels dansen een Weense wals op I Put A Spell On You van Nina Simone en een paso doble op Legend van The Score
- Hannelore Simoens & Michele Cantanna dansen een quickstep op Nah Neh Nah van Vaya Con Dios en een chachacha op I Wanna Dance With Somebody van Whitney Houston
- Shania Gooris & Jesse Wijnans dansen een rumba op Girl On Fire van Alicia Keys en een jive op Tightrope van Janelle Monae
- Ward Lemmelijn & Yulia Düll Dursin dansen een Argentijnse tango op Sail van Awolnation en een foxtrot op Just A Gigolo van Michael Bublé