Tom Van Grieken (Vlaams Belang): “Guy D’haeseleer mag naar huis”

Het herstel van Guy D’haeseleer verloopt voorspoedig. De burgemeester van Ninove mag zelfs “nog voor het weekend” naar huis. Dat heeft Vlaams Belang-voorzitter Tom Van Grieken gezegd in Bar Goens op VTM.

Bijna een maand geleden werd Guy D’haeseleer met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Hij had toen te kampen met een zware en acute vorm van hepatitis. Zijn toestand was ernstig en het werd al snel duidelijk dat enkel een levertransplantatie zijn leven kon redden.

Lange revalidatie

Intussen heeft D’haeseleer de levensreddende transplantatie achter de rug en dus is de kopman van Forza Ninove bezig met zijn revalidatie.

Het gaat de goede kant met hem op. Als het zo verder gaat, dan mag hij naar alle waarschijnlijkheid nog voor het weekend naar huis”, heeft Tom Van Grieken daarover gezegd.

Toch is er enige voorzichtigheid nodig, want de revalidatie zal nog lang duren. Volgens Van Grieken kan het nog maanden tot een jaar duren voor Guy D’haeseleer weer honderd procent is. “Het gaat een andere levensstijl worden. Ik denk niet dat hij nu op politici aan zijn bed zit te wachten”, klinkt het. “Ninove zonder Guy, dat is onmogelijk, dat is ondenkbaar.”

Meer
Lees meer...