In het voorjaar van 2026 zal het tweede seizoen van The Real Housewives of Antwerp te zien zijn op Streamz en Play. Daarin keren de meeste housewives uit het eerste seizoen terug, maar Oona liet al weten dat ze niet meer te zien zal zijn in het tweede seizoen. Zij zal vervangen worden door Camelia. Maar in een nieuwe interview met Het Nieuwsblad lijkt Oona terug te komen op haar beslissing.
In het eerste seizoen van The Real Housewives of Antwerp maakten we kennis met de onderneemster Oona Noyen. Zij liet kort na de release van het eerste seizoen echter al weten dat ze geen deel wilde uitmaken van het tweede seizoen. Maar nu lijkt ze daar toch wat spijt van te hebben.
Terugkeer naar de Housewives?
In een interview met Het Nieuwsblad vertelt Oona over haar nieuwe vriend Ken. In augustus deelde Oona dat ze een punt achter haar huwelijk had gezet, maar nu komt ze dus met beter nieuws. Maar ze heeft nog meer te vertellen.
Oona laat namelijk weten dat ze toch weer zou willen deelnemen aan The Real Housewives of Antwerp. “Ik zou graag terug deel uitmaken van het programma”, vertelt ze. “Alle drama dat ik tijdens het programma te verduren kreeg, kon ik bij niemand ventileren. Ik stortte me op mijn werk en raakte verstrikt in een negatieve spiraal. Nu ik weer beter in mijn vel zit, begrijp ik dat drama bij televisie maken hoort. Ik heb mezelf nooit kunnen tonen zoals ik echt ben, vind ik. Op tv zag je me als een heel afstandelijke en zakelijke vrouw. Nu ik me goed voel en weet hoe het programma werkt, zou ik graag een tweede kans krijgen.”
Aangezien Oona niet op de aankondigingsfoto voor het tweede seizoen stond en Camelia daarbij haar plekje had ingenomen, lijkt het ons onwaarschijnlijk dat ze in het tweede seizoen opnieuw te zien zal zijn. Maar mogelijk keert Oona dus wel terug in een derde seizoen van de realityreeks.
