Belgen kopen massaal tuinartikelen op tweedehandssites


In het kort

  • Belgen bereiden zich actief voor op de lente door massaal op zoek te gaan naar tuinmeubelen en tuinartikelen.
  • Zitmaaiers en loungesets behoren tot de populairste zoekopdrachten op het tweedehandsplatform 2dehands.be.
  • Belgen zoeken ook naar tuingereedschap zoals houtversnipperaars en bosmaaiers.

De komst van de lente heeft bij Belgen een enorme belangstelling voor tuinartikelen aangewakkerd, zoals blijkt uit de trending zoekopdrachten op 2dehands.be. Het populaire tweedehandsplatform ziet een flinke stijging in de vraag naar tuinmeubelen en tuingereedschap.

Populair tuinmeubilair

Zitmaaiers zijn bijzonder gewild geworden en stonden vorige week in de top vijf van meest gezochte termen, met meer dan 250.000 zoekopdrachten in de afgelopen twee maanden. Ook loungesets (165.480 zoekopdrachten) en tuintafels (165.062 zoekopdrachten) waren erg populair.

Wat de drang om van het buitenleven te genieten nog eens extra benadrukt, is de opvallende stijging in zoekopdrachten naar ’tomatenplanten’, ‘pootaardappelen’ en ‘barbecues’. Het streven naar een vakantiegevoel blijkt dan weer duidelijk uit de sterke stijging in de belangstelling voor jacuzzi’s en zwembaden.

Tuingereedschap

Naast meubels en vrijetijdsartikelen zijn Belgen actief op zoek naar gereedschap om hun tuinen op te knappen. Het aantal zoekopdrachten naar “houtversnipperaars” bereikte 65.957, terwijl “benzinebosmaaiers” een stijging van 925 procent kenden.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Meer
Lees meer...