‘De Slimste Mens Ter Wereld’: Gover Meit draagt wel heel opvallende das … met een geurtje aan

Gover Meit is een van de meest opvallende figuren van dit seizoen in De Slimste Mens ter Wereld. De Nederlander doet die reparatie alle eer aan met een wel heel opvallende das. Die is namelijk gemaakt van echte sigarettenpeuken, en ruikt daar blijkbaar ook nog enigszins naar.

Het sprookje van Roel Steeno in De Slimste Mens ter Wereld duurt voort. Jarenlang was hij de vaste publieksopwarmer, maar sinds hij in de laatste reguliere aflevering zelf mocht deelnemen, rijgt hij de overwinningen aan elkaar. Ook dinsdag toonde hij zich de sterkste, wat hem een rechtstreeks ticket voor de halve finale opleverde.

Het finalespel werd vervolgens een volledig Nederlands onderonsje. Gover Meit versloeg daarin Jan Jaap van der Wal. Zo maken er nog vier mensen kans op dit seizoen te winnen. Gover en Roel krijgen vanavond namelijk het gezelschap van Nona Van Braeckel, terwijl Felix Heremans donderdag aansluit.

Sigarettenpeuken

Met zo’n sterke tegenstanders is Gover Meit dus mogelijk bezig aan zijn laatste aflevering. Die wil hij niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Daarom koos hij vandaag voor een wel heel bijzondere das, die hij kreeg van de West-Vlaamse kunstenaar Ralph Nollet. Het gaat om een das die gemaakt is van echte sigarettenpeuken. Dat kan je zelfs nog een beetje ruiken, zoals Nona Van Braeckel al snel opmerkt. Of het voor afleiding zal zorgen, of juist geluk brengt, krijgen we vanavond te zien.

Bekijk hier het fragment:

De Slimste Mens ter Wereld is elke maandag tot en met donderdag om 21.15 uur te zien op Play.

Meer
Lees meer...