ASAP Rocky lost album ‘Don’t Be Dumb’, vol met grote namen


In het kort

  • ASAP Rocky komt na acht jaar terug met een nieuw album, Don’t Be Dumb.
  • Het album met 15 nummers bevat samenwerkingen met een reeks bekende artiesten, zoals Tyler, the Creator en Gorillaz.
  • ASAP Rocky is de hoofdact op Governors Ball 2026 in New York City.

Na acht jaar is ASAP Rocky terug met een nieuw album, ‘Don’t Be Dumb’. Deze collectie van 15 nummers is zijn eerste grote release sinds ‘Testing’ uit 2018. Op het album werken een heleboel grote namen mee, zoals Tyler, The Creator, Doechii, Brent Faiyaz, Gorillaz, Jon Batiste, Thundercat, Westside Gunn en Will.i.am.

Dankbaar

Rocky bedankte zijn fans, zijn team en iedereen die aan het album heeft meegewerkt via een bericht op Instagram. Opvallend is dat twee eerder uitgebrachte singles, Punk Rocky en Helicopter, ook op het album staan. De videoclip voor Punk Rocky zorgde voor veel aandacht door de hoofdrol van Winona Ryder.

Rocky’s nieuwe album verkent diverse creatieve persona’s. De beroemde filmmaker Tim Burton speelde een belangrijke rol bij de ontwikkeling van het album en Rocky bedankte hem publiekelijk voor zijn bijdrage.

Hoewel deze release een belangrijke comeback betekent voor ASAP Rocky, zijn er nog geen details bekend over een mogelijke wereldtournee. Wel is bevestigd dat hij op 7 juni in New York City zal optreden als headliner van Governors Ball 2026.

Bekijk hier de aankondiging door ASAP Rocky:

Volg Newsmonkey ook op Google Nieuws

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Meer
Lees meer...