In het kort
- Vier Belgische families strijden in Konvooi tijdens een roadtrip, gepresenteerd door Jeroom Snelders en Bockie De Repper, om een droomvakantie.
- Elk gezin heeft zijn eigen unieke dynamiek en motivatie voor de wedstrijd, van het eren van de nalatenschap van een overleden vader tot het herstellen van de band met vervreemde familieleden.
- Kijkers kunnen de reizen van de gezinnen elke zondag vanaf 1 februari om 20 uur volgen op Play4 en via hun app.
Een unieke roadtripquiz, Konvooi, met Jeroom Snelders en Bockie De Repper, komt binnenkort op Play. Vier families strijden om een droomvakantie door met hen mee te gaan op reis.
De familie Badi

Een van de deelnemende families is de familie Badi: Yassin (31), Younes (28), Karim (34) en Katty (59). De drie zonen zijn erg beschermend tegenover hun moeder Katty en hebben allemaal een band met de horeca. Yassin is een succesvol evenementenmanager in Gent, Younes werkt als maître d’hôtel en Karim is restaurantmanager en dj onder de naam DJ Arkim Diab. Ze zijn in de voetsporen getreden van hun vader, die helaas voortijdig is overleden. Deze reis is een belangrijke stap in hun rouwproces.
De familie Torfs

Een andere familie die meedoet is de familie Torfs: Sanne (37), Marlies (34), Jorien (39) en Jan (71). Met zijn 71 jaar is Jan de oudste deelnemer. Hij is het hoofd van een groot gezin met acht kinderen. Hun negende “kind” is Aerofit Center, een succesvol fitnesscentrum dat hij samen met zijn vrouw heeft opgebouwd. De familie Torfs is super sportief: elk gezinslid is wel eens Belgisch kampioen geweest in zijn of haar sport. Jan en zoon Sanne waren top in atletiek, terwijl dochters Marlies en Jorien uitblonken in sportaerobics. Marlies is zelfs twee keer wereldkampioen geworden in deze sport. Competitie zit diep in deze familie en ze zijn vastbesloten om Jan zo ver mogelijk te brengen in het spel.
De familie Torrekens

De familie Torrekens uit Aalst bestaat uit Katrien (33), Thomas (36), Sarah (30) en Christel (60). Deze familie heeft verschillende persoonlijkheden. Christel, de moeder, is een voormalige Ajuinprinses die bekend staat om haar extraverte karakter en onbaatzuchtigheid ten opzichte van haar kinderen. De zussen Katrien en Sarah zijn elkaars tegenpolen: Katrien is een nuchtere basisschoolleraar met droge humor, terwijl Sarah een vrijgevochten wereldreiziger is. Thomas, een selfmade man, ging na de middelbare school in de hotelbranche werken en klom op tot algemeen directeur van twee hotels. Door zijn drukke agenda en zijn verhuizing naar Oudenaarde is hij de laatste jaren wat uit het contact met zijn familie geraakt. De reis is voor hen een kans om weer nader tot elkaar te komen.
De familie Lammertyn

Tot slot zijn er nog de Lammertyns: Pieter (26), Waud (28), Dirk (61) en Nadine (57) – echte levensgenieters uit Denderhoutem. Reizen, lekker eten en drinken zijn een vast onderdeel van hun levensstijl. Nadine, een sterke vrouw die vroeger een succesvolle brasserie runde en later een carrière in de modewereld had, wordt aangevuld door haar meer relaxte, altijd glimlachende man Dirk. Zonen Waud en Pieter zijn onafscheidelijk. De Lammertyns zijn een warm en vrolijk gezin met bijnamen voor iedereen: “Pieteloe” voor Pieter, “Poepie” voor Dirk, “Zoet” voor Nadine en de lange Waud wordt liefkozend “Waudje” genoemd.
