Disney+ heeft de officiële trailer gelost voor het zesde seizoen van The Kardashians. Het seizoen is vanaf volgende maand ook bij ons te vinden op de streamingdienst Disney+.
De realityreeks Keeping Up with the Kardashians over het leven van matriarch Kris Jenner en haar kinderen Kourtney, Kim, Khloé, Kendall en Kylie, verscheen voor het eerst in 2007. De reeks kreeg 20 seizoenen, maar hield er in 2021 mee op. Amper een jaar later werd de realityreeks echter opnieuw opgepikt door Hulu (bij ons Disney+). De streamingdienst ging voor de reboot voor de kortere titel The Kardashians en daarvan verschijnt volgende maand al het zesde seizoen. Dat heeft nu een officiële trailer gekregen.
The Kardashians seizoen 6
In de trailer krijgen we de Kardashian/Jenner-zussen en hun moeder al uitgebreid te zien. In het begin van de trailer is alles rozengeur en maneschijn. De zussen vertellen dat ze dit jaar meer tijd samen doorbrengen en Khloé viert haar 40ste verjaardag. We zien ook hoe Kim en Khloé samen naar India reizen. Kourtney gaat dan weer samenwerken met Kim voor een nieuwe collab van Kims merk Skims en Dolce&Gabbana. Daarbij is ze het echter niet eens met haar styling. “Is dat waarom ik hier ben? Zodat ze wraak kan nemen?”, horen we de oudste Kardashian-zus al zeggen. Verder krijgen we ook te zien hoe Kim steeds meer op haar mama begint te lijken nu ze ook de momager wordt van haar oudste dochter North.
Op het einde van de trailer krijgen we dramatischere momenten te zien. Zo wordt de reünie van Khloé en haar ex Lamar Odom niet door iedereen even enthousiast ontvangen en krijgen de zussen het uiteraard ook weer met elkaar aan de stok.