Ricky Martin-concert in Montenegro stilgelegd na aanval met traangas


In het kort

  • Een traangasaanval verstoorde het concert van Ricky Martin in Montenegro.
  • De zanger kwam terug op het podium om zijn optreden af te maken.
  • De data van de wereldtournee gaan door zoals oorspronkelijk gepland.

Tijdens de start van zijn Europese tournee in Montenegro werd het concert van Ricky Martin plots verstoord toen iemand traangas naar het podium gooide. Door dit onverwachte incident moest het optreden meteen worden stopgezet.

Ricky Martin keert terug op podium na incident

Uit veiligheidsoverwegingen verlieten de 54-jarige artiest en zijn crew snel het podium. Terwijl beveiligingsteams en de lokale politie de situatie onder controle probeerden te krijgen en het publiek wilden beschermen, stelde Martins team eerst voor om de show niet voort te zetten. Toen de autoriteiten later bevestigden dat alles veilig was, besloot de zanger terug te keren naar het podium om zijn belofte aan zijn fans na te komen.

Publiciste Róndine Alcalá bevestigde dat de ster en zijn team ongedeerd waren gebleven. Ze zei ook dat de Ricky Martin Live-tournee volgens planning door Europa en andere locaties wereldwijd zal doorgaan. Martin sprak zijn waardering uit voor de vriendelijkheid en bezorgdheid van zijn fans na het incident. Fans die erbij waren, prezen op sociale media hoe professioneel de zanger en zijn team bleven. Ze waren ook dankbaar dat het optreden, ondanks de schrik, toch doorging.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Voeg newsmonekey.be toe als preferred source op Google
Meer
Lees meer...
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.14.1