After Eight brengt voor het eerst in 64 jaar nieuwe smaken op de markt


In het kort

  • Nestlé breidt After Eight voor het eerst in 64 jaar uit met andere smaken dan munt.
  • De nieuwe smaken karamel, framboos en sinaasappel zijn gericht op jongere consumenten.
  • De eerste productlancering vindt plaats in de duty-free-winkels op luchthavens.

Voor het eerst in meer dan zes decennia breidt After Eight zijn assortiment uit met andere smaken dan de traditionele muntchocolade. Nestlé introduceert vanaf september drie nieuwe varianten, wat de grootste verandering voor het merk betekent sinds de start 64 jaar geleden.

Nieuwe smaken en verpakkingen

Een nieuwe karamelsmaak wordt een vast onderdeel van het assortiment, met een mix van zachte melkchocolade en een verfijnde karamelvulling. Daarnaast brengt het bedrijf twee smaken in beperkte oplage uit: framboos en sinaasappel.

Hoewel deze nieuwe lekkernijen de kenmerkende papieren verpakking behouden, krijgt de buitenverpakking nieuwe kleuren om de smaken van elkaar te onderscheiden.

Gericht op een nieuwe generatie

Volgens Fred Porchet van Nestlé International Travel Retail zijn deze veranderingen bedoeld om een jonger publiek aan te trekken, zonder afbreuk te doen aan het prestige en de kwaliteit die bij het merk horen.

Eerste lancering

De aankondiging kwam via de afdeling van Nestlé die de verkoop voor cruiseschepen, vliegtuigen en luchthavens regelt. Daarom zullen de chocolaatjes, die in Hamburg worden gemaakt, eerst verkrijgbaar zijn in de duty-free-winkels op luchthavens.

Klanten in Nederland en België zullen nog even moeten wachten, hoewel een woordvoerder liet doorschemeren dat er later dit jaar nog een niet nader genoemde verrassing op het programma staat.

Schrijf je hieronder in voor onze GRATIS nieuwsbrief

Voeg newsmonekey.be toe als preferred source op Google
Meer
Lees meer...
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.24.0 (Ubuntu)