Pascal Braeckman over ‘Reizen Waes’: “Het is opgenomen, maar het is aan de VRT om te beslissen wat ze ermee doen”

Pascal Braeckman, vriend en klankman van Tom Waes, vertelde in De Tafel van Gert op Play4 dat het nieuwe seizoen van Reizen Waes is opgenomen, maar dat de VRT moet beslissen wat ze ermee moeten doen. Tom Waes blijft voorlopig uit de schijnwerpers na een botsing tegen een botsabsorbeerder.

Pascal Braeckman was woensdagavond te gast in De Tafel van Gert, de talkshow van Gert Verhulst. Braeckman was te gast voor zijn nieuwe zaalshow Backstage samen met muzikant Jan Van Eyken. Omdat Braeckman een goed vriend is van Tom Waes, vroeg Gert Verhulst hoe het met Waes ging.

Tom Waes reed op 30 november met zijn Porsche tegen een botsabsorbeerder op de Antwerpse Ring. Het VRT-gezicht raakte zwaargewond en vocht even voor zijn leven. Later bleek dat Waes te veel had gedronken.

‘Reizen Waes’

Gert Verhulst vroeg in zijn talkshow of we hem binnenkort te zien krijgen op televisie. “Ik hoop het”, reageerde Braeckman. De afleveringen van Reizen Waes zijn opgenomen. Het is alleen onduidelijk wat de VRT daarmee zal doen. “Ik weet niet wat ze gaan doen met Reizen Waes. Die afleveringen zijn allemaal opgenomen. Op eentje na. Maar ik denk niet dat we die nog gaan doen. Het is aan de VRT om te beslissen wat ze er mee gaan doen”, reageerde Braeckman.

Braeckman bevestigde ook dat Tom Waes begonnen is aan de opnames van een fictiereeks.

Meer
Lees meer...