Eerder deze week kondigde ‘Junior Eurosong – The Party’ aan. Het gaat om een concert in de Lotto Arena waar je een hele avond lang zal kunnen dansen op én uiteraard ook meezingen met de grootste hits van Junior Eurosong. De tickets voor het concert op zaterdag 28 maart 2026 gingen vandaag in voorverkoop en vlogen de deur uit, waardoor er nu een tweede show is toegevoegd.
Nostalgie blijft duidelijk werken. Na de populaire Studio 100 Sing-Alongs en de reünieconcerten van de originele K3 kondigde MNM eerder deze week ‘Junior Eurosong – The Party’ aan. Het gaat om een show waarbij de hele avond lang de grootste hits uit Eurosong For Kids en Junior Eurosong gespeeld zullen worden. Maar er zullen ook deelnemers te zien zijn op het podium van de Lotto Arena. Het concept sloeg duidelijk aan want de tickets voor de show op zaterdag 28 maart waren al na 10 minuten de deur uit. Daarom heeft MNM nu nog een tweede show aangekondigd.
Tweede show
Normaal ging Junior Eurosong – The Party een eenmalig evenement zijn in de Lotto Arena in Antwerpen op zaterdag 28 maart 2026. De tickets voor die avond gingen vanmorgen in voorverkoop en vlogen de deur uit. Na tien minuten was de show al volledig uitverkocht.
Maar niet getreurd. Wie naast een ticket greep, krijgt nu nog een tweede kans. Er komt namelijk nog een tweede show. Die zal een dag eerder plaatsvinden, op vrijdag 27 maart. De tickets voor die tweede show (die dus eigenlijk de eerste gaat zijn) zijn nu te koop via de website junioreurosongtheparty.be. Een ticket kost 48 euro. Het gaat om ongenummerde plaatsen dus met je ticket kan je kiezen waar je wil zitten of staan tijdens het concert.
Nieuwe namen
Bij de eerste aankondiging kwamen we al te weten dat Laura Omloop, The Dalton Sisters, Mijn Broer en Ik en Pieter Vreys te zien zullen zijn op het podium. Maar daar zijn nu nog enkele extra namen bijgekomen. De eerste is Alexandra, die in 2011 deelnam aan Junior Eurosong met haar nummer Big Bang.
De laatste nieuwe naam is misschien wel de opvallendste. Het gaat namelijk om de Nederlander Ralf Mackenbach, die met zijn nummer Click Clack het grote Junior Eurovisiesongfestival won in 2009.
De show wordt aan elkaar gepraat door Manu Van Acker en Charlotte Sieben. Voor en na de optredens zullen MNM-DJ’s Nina Black, Magik en 5napback voor ambiance zorgen, uitsluitend met hits uit de beginjaren van dit millennium: van Natasha Bedingfield en The Black Eyed Peas tot K3 en Natalia.
