‘Boer zkt Vrouw’: Ruben en Lisa genieten op vakantie samen

In Boer zkt Vrouw is het alweer tijd voor de voorlaatste aflevering van het seizoen. Daarbij viert de romantiek hoogtij. Dat is ook het geval bij Ruben en Lisa, al is hun idee van ontspanning wel enigszins anders.

VTM beloofde voor de start van het huidige seizoen van Boer zkt Vrouw dat het het meest romantische seizoen ooit was. En in de laatste week wil het die belofte volledig invullen.

Wol

Vorige week zagen we hoe boer Ruben – bij zijn tweede deelname aan het programma – koos voor Lisa. Daarna trokken de twee samen op romantische trip. Die trip brengt hen een wel heel bijzondere welnesslocatie. Het gaat om woolness, waar ze een full body lichaamspakking van wol krijgen. De diepgaande natuurlijke warmte zou spieren en gewrichten in die mate doen ontspannen dat er intense rust wordt gecreëerd.

Dat laatste blijkt echter wel een probleem bij Lisa. Terwijl Ruben stilaan in slaap begint te vallen, ligt zij haar eerder te vervelen in de wolbedden. De twee moeten daar namelijk maar liefst drie kwartier stil in blijven liggen. Ruben geniet daarbij van de rust en van het gezelschap, maar Lisa heeft duidelijk moeite om stil te liggen.

Lisa beslist dan ook van de gelegenheid gebruik te maken om eens te kijken of het echt iets kan worden met Ruben. Daarom legt ze hem serieus op de rooster. Hij zal ook uit zijn pijp moeten komen wil hij echt haar hart veroveren.

Bekijk hier het fragment:

Boer zkt Vrouw – 20 jaar – met de voorstelling van de nieuwe boeren – is elke dinsdag te zien op VTM en VTM GO.

Meer
Lees meer...