Valentijn leek in Boer zkt Vrouw even de uitverkorene van Fauve, maar op romantische trip sloeg de vonk niet helemaal over. Zij besloot daarom om opnieuw contact op te nemen met Tim en Valentijn bleef achter. Maar ondertussen is ook hij niet meer alleen, want via zijn studentenclub leerde hij recent ook iemand kennen.
Fauve zorgde in de laatste afleveringen van Boer zkt Vrouw voor de grootste verrassing van het seizoen. Naar eigen zeggen leerde ze tijdens het programma “vier toffe mannen” kennen. Maar daarvan kon ze uiteindelijk maar één kiezen voor de romantische trip. Dat werd Valentijn en dat leverde een leuke reis op, maar de gevoelens bleven uit bij Fauve.
Eens terug thuisgekomen, zette ze alles op rij en daarbij kwam Tim ineens weer op in haar gedachten. Ondertussen zijn de twee nog steeds samen.
Nieuwe liefde
Maar ook Valentijn heeft leuk nieuws op liefdesvlak. Dat vertelde hij recent bij Maarten en Dorothee in de ochtendshow van Qmusic. “Met Fauve was ik op reis in de friendzone beland. Toen we daarna opnieuw afspreken vertelde ze over Tim. Dat is jammer natuurlijk, maar ik wens Fauve en Tim veel succes samen”, zei hij daar eerst.
“Ik heb onlangs een oude vriendin teruggezien op een evenement van onze studentenclub. Daar is dan spontaan een vonkje ontvlamt bij ons allebei. En nu zijn we een kleine maand en een half later en zijn we al even samen. Ik kijk heel positief naar de liefde”, besluit een positieve Valentijn, die zo nog maar eens bewijst dat er liefde is na Boer zkt Vrouw.